May 17, 2024

Навикнати сме да ги гледаме како позираат заедно, но како се однесуваат Басти и Ана кога веруваат дека никој не им обрнува внимание?

Српската тенисерка Ана Ивановиќ и германскиот фудбалер Бастијан Швајнштајгер во јули ја прославија шестата годишнина од бракот, а се уште изгледаат вљубени како во првите денови од врската.
Секогаш кога ќе ги видиме, спортистите изгледаат опиено од љубов и среќни, дури и кога мислат дека се незабележани.

Така беше и на почетокот на месецот, кога Швајнштајгерс снимаа нова рекламна кампања во Палма де Мајорка, а медиумите се уште не откриваат за што точно се работи. Познато е дека парот има раскошна палата на Мајорка вредна 4,5 милиони долари, која целосно ја реновираа пред две години, па ова за нив беше само уште еден романтичен излет.

Папараците не успеаја да фатат што прават Бастијан и Ана пред камерите, но парот го уловија во моменти на релаксација на морскиот брег.

Така, видовме дека Швајнштајгер, кога мислеше дека никој не им обрнува внимание, со восхит ја погледна својата сопруга и нежно ја бакнуваше, како и ја држеше додека се движеа по грубиот и нерамен терен.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *