May 16, 2024

Анчен Агустин е девојка чие хоби е јавањето. Оваа прекрасна Германка редовно прикачува клипови со коњи на нејзиниот профил на TikTok, каде има повеќе од два милиони следбеници.

Сепак, една снимка привлече особено внимание.

Имено, таа се приближила до еден коњ, а на себе имала маслинеста тренерка со патент. Коњот се интересирал за приврзокот кој го имала на патентот, поради што го фатил со заби и така го отпакувал.

Ова е неговиот омилен трик – напиша Анчен во описот на видеото.
Овој клип досега го погледнале над 40 милиони луѓе, а реакциите беа урнебесни.

Нејзиното милениче изгледа сака да го прави тоа, па следниот клип на истата тема го виделе над 50 милиони луѓе, а многумина сакале да ги заменат местата со коњот или така напишале во коментарите.

Да го погледнете видеото кликнете ТУКА  ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *