May 18, 2024

Имено, време беше мелесот од австралискиот овчар и пудлицата да го истрижи крзното, па нејзиниот сопруг наместо да ја плати таа услуга, реши да ги земе работите во свои раце.

Аманда Робинсон, популарната TickToker, била целосно шокирана кога го видела нејзиниот сопруг како ја шиша косата на нивното куче.

Имено, време беше мелес од австралискиот овчар и пудлицата да го исече крзното, па нејзиниот сопруг наместо да ја плати таа услуга, реши да ги земе работите во свои раце.

Тој го избричи кучето до тој степен што не личеше на себе, но остави фризура на главата која го потсети сопственикот на Били Харго од серијата Stranger Things на Нетфликс.

Урнебесното видео собра повеќе од 12 милиони прегледи и 2,6 милиони лајкови, а многумина признаа дека никогаш во животот не се смееле толку многу.

Сигурни сме дека ова видео ќе ве насмее и вас.

Да го погледнете видеото кликнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *