July 18, 2024

Веројатно никогаш не сте слушнале за овој изговор. Ако мислевте дека сте слушнале за најчудните начини на раскинување досега , се лажете.

Една девојка сподели видео на својот профил на TikTok, опишувајќи како дошло до раскинување меѓу неа и нејзиното момче.

Имено, еден ден тој само и испратил порака со содржина.„Не сакам да раскинам со тебе. Само сакам да одморам за да видам како ќе биде, ако не ни биде добро, двајцата можеме да продолжиме таму каде што застанавме“.

Не е доволно само да се каже дека оваа девојка била во шок откако добила ваква порака од тогашниот дечко.
Ова е едно од побизарните изговори за раскинувањето на кое многумина во коментарите не останаа рамнодушни.

Видеото има повеќе од 28.000 коментари, а само некои од нив се „Зошто мислеше дека е добро да каже нешто такво“ и „Дали навистина мислеше дека ова ќе му успее“, што покажува дека другите биле шокирани.

Да го погледнете видеото кликнете ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *