April 15, 2024

Украинката Марија Берегова (22), која го привлече вниманието по гласините за наводна врска со Леонардо ди Каприо, е снимена како купува во продавница за луксузни брендови во Лондон.

Марија за да оди на шопинг носи мал горен дел од Шанел и искинати фармерки. Модната комбинација ја заокружи со мала сина чанта и црно-бели тениски чевли.

За потсетување, Марија и Леонардо беа видени пред неколку дена како излегуваат од ноќен клуб во Сент Тропе.

Гласините за нова љубов започнаа веднаш, само еден ден откако се појави веста дека Ди Каприо ставил крај на петгодишната врска со 25- годишната Камила Мороне.

Марија има украинско потекло, пораснала во Швајцарија, а моментално живее во Лондон, каде се подготвува да го преземе раководството на фармацевтската компанија на нејзиното семејство.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *