June 19, 2024

Родители од САД споделија видео на Интернет во кое покажа како изгледа моментот кога на својот син Фрем му подарија кученце за роденден.

Малото момче го дочека кутија на подот, а неговиот татко му помогна да ја отвори. „Фрем, што е тоа? – праша мама. Иако се уште не зборувал, момчето не можело да го сокрие задоволството кога го видело кученцето од златниот ретривер.

Родителите го извадиле кученцето од кутијата, а тој веднаш го фрлил Фрем во прегратки, пренесува Мирор.

Видеото е објавено на профилот на Jackек Френк, TikTok и собра повеќе од 11,3 милиони прегледи. Луѓето во коментарите напишаа дека се особено воодушевени од смеата на Фрем цело време додека кученцето се шеташе околу него.

“Ова ме расплака. Тие двајца секогаш ќе бидат најдобри пријатели”, напиша едно лице.

@jack.frank31

If this doesn’t blow up idk what will… #dog #wholesome #birthday #fyp #baby #cute #foryoupage

♬ This Wisp Sings by Winter Aid but slowed down – lastmanstanley

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *